Jak se chovat na koncertě?

Také milujete stejně jako já zajímavé koncerty? Pokud je tomu skutečně tak, je určitě dobré položit si otázku, jak bychom se měli na takových koncertech chovat. Podívejte se spolu se mnou na několik jasných a důležitých pokynů, díky kterým si daný koncert dobře užijete. Tím prvním pokynem je fakt, že bystě měli přijít až na otevírací dobu. Pokud se budete domáhat vstupu dříve, nejenom, že vás nikdo nepustí, ale zbytečně se také ztrapníte.

Dbejte pokynů

Mnoho pokynů získáte už od samotných organizátorů, stejně jako třeba od ochranky na místě. Zde zcela logicky doporučuji daným pokynům věnovat pozornost a také je respektovat. Jedině tak neriskujete to, že se dostanete do míst, kde nemáte co pohledávat, stejně jako neriskujete ani to, že by snad došlo k tomu, že byste byli z místa koncertu vyvedeni. Toto v případně respektování zákazů rozhodně nehrozí. Většina ochranek je dnes velmi profesionálních a trak pokud budete poslouchat jejich pokyny a budete se k nim chovat slušně, můžete to stejné čekat i od nich.

Co si na koncert vzít?

Pamatujte na to, že koncert je událostí, kde se mohou sejít stovky, stejně jako třeba i tisíce lidí na jednom místě. Jen proto třeba dodržovat také určité bezpečnostní pokyny. S tím souvisí i fakt, co si vlastně na takový koncert vzít s sebou. Klasikou by měly být klíče od domu, peněženka s penězi a doklady a samozřejmě mobilní telefon. Jako kuřáci nezapomeňte na cigarety. A co si nebrat? Třeba zbraně, vaše čtyřnohé miláčky, nebo drogy. Pokud to uděláte, mohou vám být věci zabaveny, stejně jako vám může být zamezený vstup do prostoru koncertu. A je jedno, zda se jedná o venkovní prostranství, nebo se jedná o akci v rámci určitého klubu.

Pozor na alkohol

I když není na koncertech skutečně ničím neobvyklým, neměli byste zapomínat na to, že by měl sloužit hlavně k občerstvení. Jakékoliv opíjení má hned několik negativ. Jedním z nich je to, že se opijete doslova do němoty. Druhým negativem je následně také to, že může dojít k tomu, že si z daného koncertu nebudete vlivem takzvaného okna absolutně nic pamatovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.